İlaçlama Dronu

ilaçlama dronu

Sıvı gübrelerin ve böcek ilaçlarının hassas, degisken ve oranlı uygulanması için tasarlanmıs, otomatik veya pilot yönlendirilebilir sekilde tasarlanmıs bir 4 kollu drondur. Gelisen teknoloji ve gelismelerle çiftçilerimizin üretiminden ve zamandan kar ettirerek, sıvı gübre böcek ilaçlama yaparak çiftçilerimize yardımcı olur. Farklı ve engebeli araziyi kapatma yetenegi, dronları mükemmel hassas püskürtme aracı yapar.

Maksimum Verimlilik

Ilaçlama Dronu güçlü ve saglam tasıma sistemi, 10 kg’a kadar sıvı tasıma kapasitesine sahip olmasını saglar. Hız ve güç kombinasyonu, “A” m ‘lik bir alanın, sadece “B” dakikada veya manuel püskürtme islemleri ile “C” kat daha hızlı gezip ilaçlayabilir. Akıllı püskürtme sistemi, spreyi otomatik olarak uçus hızına göre ayarlar ve böylece her zaman esit bir sprey uygulanır. Böylelikle, kirliligi önlemek ve operasyonları ekonomiye kazandırmak için böcek ilacı veya gübre miktarı hassas bir sekilde düzenlenir.

Katlanabilir Tasarım

ilaçlama dronu

İlaçlama Dron tasarımı, herhangi bir ek alet kullanılmadan kurulabilen yapıdaıdr. Motor kolları içeriye püskürtme kolları yukarıya doğru katlanır. Örneğin, bir arabanın bagajında, dronun kompakt ve kolay taşınmasını sağlar.  Yüksek mukavemetli karbon fiber malzemelerden üretilen gövde iskeleti hafif ancak dayanıklıdır ve en zorlu koşullara dayanabilir.

Kolay Kullanım

Uçağa entegre edilen gelişmiş uçuş kontrolörü, pilotun girişin anında hassas bir şekilde yanıt verir. Uçuş modları arasında seçim yapılarak otomatik ya da manuel olarak ilaçlama ya da gübreleme yapılabilir.

Güvenilir Hizmet

Yerli üretim olan İlaçlama Dronumuz yerli teknik servisimizle her zaman hizmetinizdedir. Müşteri memnuniyetine dayanan hizmet anlayışımız müşteriyi hiç bir zaman madur etmeyecek şekilde bir politika gütmektedir.

Dayanıklı Tasarım

Bitki koruma dronlarında kullanılan ekipman,yüksek bakım maliyetlerine ve ömrün kısaltılmasınayol açan, toz ve korozyona karşı dirençlidir. Bozulmayı önelemek için, İlaçlama Dronumuz verimli, entegre bir santrifüj soğutma sistemi ile tasarlanmıştır. Uçarken, çevreleyen hava, uçak gövdesineön girişten girer ve  üçlü bir filtre sistemi, toz ve döküntülarin girmesini engeller.

ilaçlama dronu

Motorun filtreleme ve aerodinamik tasarımı sıvı ve toz geçirgenliği olmaksınızın hava dolaşımını sağlayarak gerekli hava akışını sağlar. Bu sebeple İlaçlama Dronumuzun motorları uzun ömürlü ve az bakımlıdır.

Gelişmiş Akıllı Püskürtme Sistemi

Püskürtme sistemi enerji verimliliği ve püskürtülecek sıvı miktarını optimize etmek için her sıvının özelliklerine göreseçilebilir. İçerdiği ağızlık aşınmaya karşı dayanıklıdır ve bozulma olmaksızın binlerce saat etkili spreyleme için kullanılabilir. İlaçlama Dronu motorlardan uzak ve eksende püskürtme yapabilecekşekilde tasarlanmış 4 adet ağızlık içerir. Pervanelerin ürettiği aşağı doğru hava akışı, spreyi hızlandırır ve ulaştığı mesafeyi arttırır.

ilaçlama dronu

Sec-on İlaçlama Dronu Hakkında Ürün Broşürü İçin Tıklayınız.