cubebox

CubeBox® E-Arşiv Ve Doküman Yönetim Sistemi (EBYS & DYS Uyumlu)

En Uygun En Başarılı Doküman Yönetim ve Dijital Arşiv Sistemi

CubeBox ™ Doküman Yönetim Sistemi ve Dijital Arşiv, herhangi bir belgeyi tarar, yakalar, sıralar ve dizine ekler ardından bunları iş uygulamanızdaki doğru yere otomatik olarak aktarır; böylece belgeleri daha hızlıve kolay içeriğinden arayabilir ve güvenle paylaşabilirsiniz. KVKK 'ya tam olarak uyumludur.

CubeBox ECM sayesinde siz de hemen belgelerinizi en hızlı en uygun ve zahmetsiz bir şekilde içerikten arayabilir hale getirin ! Sisteme herhangi bir dosya türü ekleyin Doğrudan tarayıcınızdan yükleyin. Her dosya için meta veri alanları yaratın. Her dosyaya bir bölüm / kategori atayın. Revizyon Geçmişi Otomatik imha bildirim sistemi Şirketinizin gereksinimlerini karşılayacak özel belge özellikleri oluşturun. 

CubeBox Doküman Yönetim Sistemi, tüm doküman yönetim ihtiyaçlarınız için tek bir çözümdür. Farklı içerik biçimleri oluşturmanıza, yakalamanıza, yönetmenize, dağıtmanıza ve arşivlemenize olanak sağlar. Birden fazla havuzda birleştirilmiş dizinlere ve taksonomiye dayanan meta veri araması, tam metin araması ve arama sonucunun yönlü gezinmesi dahil kurumsal arama özellikleriyle doğru içeriğe doğru zamanda erişebilirsiniz. Milyonlarca belge içinden bilgileri saniyeler içinde keşfedin ve arayın. Açık Sistem Mimari Platformumuz sayesinde, birden fazla uygulama sunucusunda ve endüstri standardı veritabanlarında dağıtılabilir. Kümeleme ve yük dengeleme desteği ile çok katmanlı ölçeklenebilir bir mimariden yararlanarak inşa edilmiştir. Çok dilli destek sağlayarak tüm coğrafi bölgelerde çalışır.

CubeBox

CubeBox® E-Arşiv ve DYS Nedir Ne İşe Yarar ?

CubeBox® kurumsal bir e-Arşiv ve Doküman Yönetim Sistemidir. Emsalsiz bir içerikten arama özelliğine sahiptir. Dosyaları açmadan içerikte arama yapılabilirsiniz. Bu sayede oldukça hız kazanıp zamandan tasarruf sağlarsınız. Dropbox ve Google Drive ile senkronize çalışma opsiyonu da sunmaktadır. Dijital, Sayısal Arşivinizi Yönetmek için ihtiyacınız olan herşey CubeBox® ile sağlanır. Dijital arşiv yönetimi ile birlikte dijital arşiv hizmetimizi inceleyebilirsiniz. DYS, EBYS sistemleri ile entegre çalışabilir, çok güçlü herşeyi sağlayabilen bir API'ye sahiptir. Yazılımın içinde %100 milli ve yerli teknoloji olarak PDF Viewer yer almaktadır bu sayede PDF lerinizi açarken sorun yaşamazsınız anında görüntüleme sağlarsınız.

CubeBox e-Arşiv ve Doküman Yönetim Sistemi ile dokümanlarınızı kolayca yönetebilirsiniz. CubeBox ileri teknolojiye sahip gelişmiş Doküman Yönetim Sistemi ve Elektronik Arşiv Sistemi bir arada yazılımdır. Kendinize ait bir google arama motorunuz varmış gibi düşünün, CubeBox E-arşiv ve DYS sayesinde sürükleyip bıraktığınız dokümanlarınız içinden içerikte arama yapabilir, klasör yapınız ne kadar karmaşık olursa olsun CubeBox e-Arşiv ve DYS yazılımı tiff, jpeg, jpg,.jpg, pdf belgeleriniz içerisinden aradığınız tüm içeriklerle ilişkili olan dokümanları size anında gösterir. CubeBox tarama istasyonu (CubeBox Scan Station) CubeBox ECM/Dijital Arşiv sisteminin bir parçasıdır, tek başına da kullanılabildiği gibi farklı sistemlerle de entegre olabilmektedir. CubeBox ECM/Dijital Arşiv Microsoft Dymanics CRM ile de entegredir. Farklı sistemlerle de entegre olabilmektedir.

CubeBox