DİSTRİBÜTÖRLÜKLERİMİZ 

DİSTRİBÜTÖRLÜKLERİMİZ

 

 

cofem

Cofem firması; İspanya'da 1973 yılında kurulmuş ve yangın ekipmanlarının üretim ve ticaretini yapmaktadır. 1982 yılında Elektronik Denetleme Departmanını oluşturmuş ve yangın sektörünün ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde kendini geliştirmeye devam etmiştir. Günümüzde yangın denetleme sektörünün lideri haline gelmiştir ve 4 kıtada birçok ülkeye ürünlerini sağlamaya devam etmektedir. Cofem; Tecnifuego-Aespi ve AENOR'un CTN23 komitelerinin üyesi olup, ürünleri yine AENOR güvencesinde olan ve tüm CE standartlarına uyan CEN/TC72 belgesi ile, Yapı Malzemeleri Direktifinin şartlarını sağlayan (89/106/CEE) belgesine sahiptir. 

hikvisionHikvision firması; Çin’de 2001 yılında kurulmuş ve CCTV ekipmanları üretim ve ticaretini yapmaktadır. Bu alana çok küçük bir firma olarak girmiş ve 28 kişilik çalışanıyla hizmet vermeye başlamıştır. Şuanda 8.000 çalışanı ve 2,000 AR-GE görevlisi vardır. Günümüzde CCTV sektörünün liderleri arasında yer alıp 100’de fazla ülkeye hizmet vermektedir. Ürün gamı içerisinde CCTV sistemler, IP sistemler, Kayıt sistemleri ve daha bir çok güvenlik ekipmanı bulunmaktadır.

vivotek

2000 yılında Tayvan'da kurulan VIVOTEK A.Ş., hızlı yükselişiyle ağ video gözetim sektöründe saygın bir lider üreticisi haline geldi. 2006 yılında, Vivotek (TAIEX: 3454) Tayvan Borsası'na kote edildi. Hızlı satış büyümesine ayak uydurmak için, satış, destek ve hizmet sunmak için 2008 yılında Kaliforniya'da bir ABD iştiraki kuruldu. IP ürün çözümü konusunda Tayvan'ın en iyi firması olarak gösterilen Vivotek'in hem ürün kalitesi, hem ürün çeşitliliği hem de yazılım konusunda çok ileri seviyede olması, bulundukları konumu hakkettiklerinin en büyük göstergesi olmaktadır. 

davantisDavantis Teknoloji firması, kurulduğu 2005 yılından bu yana, video analitik alanında en son teknolojiyi geliştiren bir firma olmuştur.Davantis Sistemleri, yeni veya mevcut, analog ya da IP, görünür ışık ya da termal teknoloji kullanan video gözetleme sistemleriyle ve herhangi bir donanım üreticisinin ürünleriyle tamamen uyumlu olarak çalışabilir.Davantis “Çevre Koruma” çözümü, İngiltere'nin Home Office Bilimsel Geliştirme Şubesi (HOSDB) tarafından “Birincil İzleme Sistemi”, bununla birlikte özellikle steril bölge kontrolü uygulamalarında operasyonel uyarı kullanımı için “i-LIDS ®” tarafından “Birincil Algılama Sistemi” olarak sertifikalandırılmıştır.

videofied

Videofied (RSI Video Technologies) firması 1990 yılında kurulmuş olup, bir kablosuz kızılötesi hareket detektörüne kamera ile kızılötesi LED'ler entegre eden, ve bunu pil üzerinden çalıştıran dünyada ilk ve tek firmadır. Zamanla ürünün gelişimi, günümüzde algılama, aydınlatma ve görüntü arasında en mükemmel eşleşme noktasına varmıştır. Videofied ürünleri, Ar-Ge çalışmalarının üzerinde durduğu ileri teknoloji ve 120 senelik mühendislik çalışmalarının birikimidir. Bu çalışmalar uluslararası 13 patentle korunmaktadır. 

axxonext

Axxon IP tabanlı fiziksel güvenlik yönetimi, akıllı video gözetim, ve şirket çapında platformu birleştiren uçtan uca önemli bir yazılım geliştiricisidir. Biz hükümetler,kurumlar ve ticari işletmeler için dikey ve yatay çözümler sunar. Gelişmiş yazılımımız çoklu sistemleri tek bir cihaza yada tek bir ortama bağlamaya izin verir. Bu yüzden daha iyi karar vermek için analiz yapabilirler ve daha önceden otomatikleşmeyen süreçleri otomatik yapabilirler. Vizyonumuz tam bağlantılı bir, ağ alemdir. Iş sistemleri ile güvenlik birleşeni olarak, bizim yazılımımız müşterilere daha önce hiç yapmadığı şeyleri yapmayı sağlar. İş ortaklarımızla birlikte, iş verimliğinizi arttırma,fiziksel güvenliğinizi arttırma, stratejik hedeflerinize ulaşmanıza yardım ediyoruz. Ortaklarımız ve müşterilerimiz için olasılıklar sınırsızdır.

utepoUTEPO dünya çapında video gözetimi ve ağ iletişimi ekipmanları sağlayıcısıdır. Şirket, güvenilir ve yüksek kaliteli veri iletimi ürünlerinin geliştirilmesi, üretimi ve satışına kendini adamıştır. Müşterilere PoE anahtarları, güvenlik anahtarları, endüstriyel anahtarlar, optik alıcı-vericiler, ağ genişleticiler ve diğer yüksek tanımlı ağ ve analog izleme cihazları ve kablosuz iletim cihazları sunar. Aynı zamanda UTEPO, global ağ markaları, operatörleri, entegratörleri ve diğer müşteriler için çeşitli ve kişiselleştirilmiş ODM / OEM hizmetleri de sunmaktadır. Utepo, müşterilerine profesyonel ve kendine özgü güvenlik gözetim iletim ürünleri ve hizmetleri sunarak tüm müşteriler için değer yaratmaya devam ediyor.