Sec-on Saha Kontrol Otomasyonları

kollu bariyer sistemi

Kollu Bariyer Sistemleri

Kollu bariyer sistemleri site, hava alanı, holding, iş merkezi, alışveriş merkezi, kamu kurum ve kuruluşları, belediyeler, fabrikalar gibi pek çok alanda kullanılmaktadırlar. Bu sistemlerde kullanılan bariyerlerin kol uzunlukları, kullanılacak alanın büyüklüğüne göre değişiklik gösterdiği için otoparklarınızın giriş alanları ne kadar geniş olursa olsun bu sistemleri güvenle tercih edebilirsiniz. Kollu bariyer sistemlerinde kol uzunlukları 6 metre, 5 metre, 3 metre ve ara uzunluklarda değişmektedir. Kollu bariyerlerin elektrostatik boyalı veya paslanmaz çelik oluşları ile iç ve dış tüm ortamlarda güvenle tercih edebilirsiniz. Kollarının uzunluğunu kendi alanınıza göre ayarlayabileceğiniz kollu bariyer sistemleri, acil mod özellikleri ile yangın, afet ve deprem gibi durumlarda otomatik olarak serbest geçiş moduna geçmektedir.

araç altı görüntüleme sistemi

Araç Altı Görüntüleme Sistemi (AAGS)

Patlayıcı cihazlar, şüpheli nesneler, uyuşturucu ve silah gibi kaçak mallar için görüntüleri aramak ve analiz etmek amacıyla gerçek zamanlı olarak etkili bir şekilde taramak ve incelemek için tasarlanmış bir güvenlik sistemidir. Sistem ayrıca tüm güvenlik çözümü için standart IP video gözetim sistemi ve diğer güvenlik sistemleri ile de uyumludur. Sistem; kamyonetler, traktör römorkları, otobüsler ve binek araçlar gibi güvenlik kontrol noktaları gerektiren devlet, askeri, özel, otel ve ulaşım şirketleri için ve hatta trenler için idealdir.

akıllı pano takip sistemi

Akıllı Pano Takip Sistemi

Secon Akıllı Pano Takip Sistemleri, üstün donanım ve yazılım içeriği ile siz ve elektriksel altyapınız arasında benzersiz bir bağlanabilirlik sağlarken, aşırı yükleri ve verimsizlikleri proaktif bir şekilde tespit etmenizi, operasyonel verimliliği arttıran bilinçli kararlar almanızı ve alarmların kaynaklarını kolaylıkla keşfetmenizi sağlar.  

Akıllı Pano Takip Sistemi, karmaşık çevresel izleme sistemlerinin satın alınmasına kıyasla, kullanıcı dostu ve uygun maliyetli bir alternatif çözümdür. Akıllı Pano Takip Sistemi, karmaşık çevresel izleme sistemlerinin satın alınmasına kıyasla, kullanıcı dostu ve uygun maliyetli bir alternatif çözümdür. Kullanıcı bazlı giriş imkanı ile birden fazla kullanıcının pano, bariyer blockerları program üzerinden takip imkanı sağlayan Sec-on Akıllı Pano Takip Sistemleri, sınırsız harita ve sınırsız lokasyon yükleme ve kontrol imkanı sağlamaktadır. Kullanıcının tercihine bağlı kullanımı ile uyarı durumunda lokasyon başına farklı renklendirmelerle operatörü uyarma imkanı sağlayabilir ve lokasyon uyarı simgelerinde ihtiyaca istinaden değişik simge ataması yapılabilmektedir.

ağ anahtarlarıAğ Anahtarları

Tüm yeni Gigabit Smart Switch (Akıllı Anahtar) Serilerimiz ile altyapınızı Gigabit’e dönüştürün. QoS, IPv 6 ve Yeşil Tasarruf gibi gelişmiş özellikleri içeren ve 10-50 port arasında değişen bu cihazlar ile müşteri ihtiyaçlarınızı tam ve en uygun çözümle sonlandırabilirsiniz. Temel bir iş ağı kurmak için sağlam bir ağ performansı ve güvenilirliği birleştirin. Bağlantı noktalarını izleyebilir, ana hatları yapılandırabilir ve  tüm kolay kullanımıyla sezgisel web arayüzü ile müşteri önceliklerini düzenleyebilirsiniz. Bu akıllı anahtarlar, IPTV ve IP gözetimi gibi bant genişliği yoğun uygulamalar için özellikle çok kullanışlıdır.

güç kaynakları

Kesintisiz Güç Kaynakları

Kesintisiz güç kaynakları, elektrik enerjisi ile beslenen sistemlere karşı iki görevi vardır. Birincisi sistemi olumsuz şebeke koşullarına karşı korumaktır. Diğeri ise enerji kesintisi sırasında bünyesinde depoladığı enerjiyi bir süreliğine sisteme aktararak sistemdeki acil işlemleri tamamlamak adına kullanıcıya zaman sağlamaktır. Kısacası elektriksel sistemleri besleyerek, şebekedeki anormal durumları düzelterek sisteme temiz ve kaliteli enerji aktarımı yapan cihazlardır.