HAKKIMIZDA

asr güvenlik teknolojileri

 

ASR Teknoloji, kalite ve güveni ilke edinerek günümüzün en önemli ihtiyaçlarından biri olan güvenliğin, gelişen teknoloji ile birlikte, tüketiciye en etkin ve en verimli şekilde ulaştırılmasını sağlayan ve elektronik güvenlik sistemlerinde  uluslararası markalar ile tüketicinin ihtiyaçlarına yönelik çalışmayı ilke edinmiş; kurulduğu günden bugüne satış, pazarlama, lojistik ve AR-GE çalışmalarının yanı sıra teknik servis hizmeti ile altyapı çalışmaları yaparak sektörünün önde gelen firmalarından biri olmuştur.

ASR Teknoloji, çözüm ortakları ile birlikte bayilik sistemi çerçevesinde her sektöre özel profesyonel çözümler üretmekte, alanında uzman ekibiyle zamanında ve doğru adımlar atarak devamlı bir büyümeyi hedeflemektedir. Satış odaklı değil çözüm odaklı hareket etmeyi kendine kesin bir prensip edinmiştir.

2017 Ocak ayında, Öncü Güvenlik Sistemleri İç Anadolu Bölge Müdürlüğü olarak kurulan ASR Teknoloji, geniş ürün portföyü sayesinde tek noktadan tüm ihtiyacın karşılanmasını sağlayarak size zaman kazandırır. Ayrıca alanında uzman mühendislerimizle zayıf akım, kamera, alarm sistemleri vb. projelerde, en hızlı çözümlerle bayi projelerine destek sağlamaktadır. Kurumlara yönelik akıllı ve ileri teknolojiler konusunda da çözümler sunan ve İç Anadolu’nun en hızlı büyüyen firması olma yolunda faaliyetlerini sürdüren ASR Teknoloji, sağladığı hizmetlerin rekabet avantajı oluşturacak ve iş hayatında verimliliği arttıran çözümler olmasına özen göstererek, müşterilerini her zaman bir adım öne taşımaktadır.

VİZYONUMUZ

Firmamızın ulusal / uluslararası pazarda etkinliğini ve verimliliğini arttırmak amacıyla kendi uzmanlık alanımızda kendi yöntemlerini sürekli geliştiren, sektörün öncülüğünü yapan, Türkiye’nin güvenilir ve saygın kuruluşu olmak.

MİSYONUMUZ

Ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak, güçlü bir iletişim ile tüketicimizle aramızda duygusal bir bağ oluşturmak ve müşteri sadakatini sağlamak, yurt içi ve yurt dışında ASR zincirini büyüterek en çok tercih edilen lider firma olmak, rekabet gücümüzü ve kârlılığımızı arttırmak.

NEDEN ASR TEKNOLOJİ ?

  • Yenilikçi, dinamik, başarıya odaklanmış ve çözüm odaklı yönetim kadrosu
  • Sürekli gelişen teknolojilerin takipçisi,
  • Kaliteli hizmet vermek amacıyla yola çıkar,
  • Müşteri memnuniyeti anlayışı ile hareket etmektedir,
  • İşinize profesyonellik ve değer katarız,
  • Birbirinden değerli referanslarımız,
  • Stratejik düşünme ve analiz yeteneğimiz

ASR Teknoloji Firma Tanıtım Kataloğu İçin Tıklayınız